ارسال رایگان پیام کوتاه از طریق اینترنت

طالب مربوط به ارسال رایگان پیام کوتاه از طریق اینترنت همیشه طرفداران زیادی را مجذوب خود می کند .

اگر بازدید کننده همیشگی سایت شاهوار باشید حتما می دونید که تاکنون به طور مفصل به معرفی دو سایت (یکی ایرانی و دیگری خارجی) برای ارسال رایگان sms از طریق اینترنت پرداختیم که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به لینکهای مطالب فوق مراجعه کنید (لینک مطلب اول - لینک مطلب دوم)

اما متاسفانه سایت ایرانی فوق الذکر به مرور از مزایای سایت خود کاست و محدودیتهای زیادی را شامل خدمات خود ساخت و همچنین سایت دوم هم که معرفی یک سایت خارجی بود پس از چند ماه ، کلیه خدمات خود را برای ایرانیان تحریم کرد .

از آن موقع تا به حال درخواست های زیادی برای معرفی یک سایت دیگر داشتیم که بتوان با استفاده از آن پیام کوتاه ارسال کرد .

اما شاید مهمترین دلیل برای عدم معرفی چنین سایتهایی ، عدم رعایت کپی رایت بسیاری از سایتها و وبلاگ ها بود که زحمات زیادی را که ما صرف جستجو و یافتن این سایت ها ، بررسی مزایا و امکانات و معایب آن ، توضیحات کامل و آموزش نحوه استفاده و مدت زمان زیادی را که صرف این کار نمودیم ، را به هدر دادند .

اینبار قصد داریم تا به درخواستهای بی شمار شما دوستان جواب مثبت دهیم و بار دیگر به معرفی یک سایت خارجی ، جهت ارسال پیام کوتاه رایگان به سرتاسر دنیا بپردازیم .

امید داریم تمامی همکاران گرامی و وبلاگ نویسان عزیز به جای کپی برداری از مطلب و درج آن در سایت یا وبلاگخود با نام خود ، لینک این مطلب را در وبلاگ خود درج کنند .

و اما حالا بریم سر اصل مطلب !

سایتی که اینبار قصد معرفی آن را داریم ، بار دیگر یک سایت خارجی می باشد که خدمات بی شماری را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد .

از مزیت های جالبی که این سایت داره ، میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • ارسال اس ام اس از طرف گوشی خودتان !
  • اس ام اس هایی بدون تبلیغات
  • ارسال اس ام اس به سراسر جهان
  • امکان ارسال پیام کوتاه در زمان و تاریخ مشخص
  • اطلاع از وضعیت پیامهای ارسال شده یا Delivery Report
  • امکان اضافه کردن دفترچه تلفن
  • امکان ارسال پیام گروهی
  • امکان کسب اعتبار از طریق ارسال دعوت نامه برای دوستان خود
  • مدیریت پیامهای ارسال شده

 

برای اطلاع از توضیحات بیشتر و معرفی سایت و همچنین آموزش کامل ثبت نام ، ادامه مطلب را دنبال کنید …

ارسال اس ام اس از طرف گوشی خودتان ! :

اگر تا به حال از طریق اینترنت اقدام به ارسال پیام کوتاه کرده باشید ، حتما دیده اید که اس ام اس های ارسالی شما از طرف شماره ای شبیه ۳۰۰۰۷۹۸۵ و یا گزینه های مشابه ارسال میشه که شماره شرکتی است که از خدمات پیام کوتاه استفاده می کنید .

و همیشه SMSهای شما از طرف آن شرکت ارسال می شود .

اما سایتی که قصد معرفی آن را داریم به شیوه ای باور نکردنی ، اس ام اس را از طرف گوشی شما ارسال می کند …..دقیقا مثل اینکه شما با گوشی خودتان اقدام به ارسال SMS کرده اید …. طرف مقابل شماره ارسال کننده را شماره موبایل شما خواهد دید …. نه ۳۰۰۰۰ و غیره ….

این موضوع برای من خیلی جالب بود … مزیت دیگر این سایت اینه چون اس ام اس رو از طرف گوشی شما ارسال می کنه اگر طرف به اس ام اس شما جواب بدهد جواب آن به دستان خواهد رسید در صورتی که در دیگر سیستمها به دلیل استفاده از شماره های شرکتهای ارسال اس ام اس ، پیام در صورت جواب داده شدن به دست شما نمی رسه !

اس ام اس هایی بدون تبلیغات :

مزیت دوم و بسیارعالی این سایت ، ارسال sms هایی بدون تبلیغات است …. که مطمئنا میتونه جالب باشه . شما خودتون سایتی رو سراغ دارید که بدون هیچ تبلیغی بتونید اس ام اس رابگان باهاش بزنید ؟ مطمئنا نه !

اما این سایت پیام های شما را بدون تبلیغات ارسال می کند !

ارسال اس ام اس به سراسر جهان :مزیت دیگر این سایت امکان ارسال اس ام اس به تمامی کشورهای جهان است … (دقیقا برعکس اکثر سایتهای ایرانی که تنها امکان ارسال پیام کوتاه رو فقط برای ایران دارند) .


اطلاع از وضعیت پیامهای ارسال شده یا Delivery Report:

یکی دیگر امکانات جالبی که این سایت به شما ارائه می دهد ، امکان اطلاع از وضعیت پیام (Delivery Report) می باشد . توجه داشته باشید که پیامی که در همه سایتها مبنی بر ارسال موفقیت آمیز پیام شما ، پس از ارسال به نمایش در می آید به معنای Delivery Report نمی باشد بلکه آن پیغام تنها شما را از ارسال موفقیت آمیز پیام به سرور سایت مطلع می کند ، نه گزارش پیام رسیده به شخص .

به خاطر همین موضوع است که مثلا شما در سایتی اقدام به ارسال sms می کنید و سایت نیز به شما پیغام می دهد که پیام شما ارسال شده است در حالی که به دلیل بروز مشکلاتی ،هیچ وقت آن پیام به دست دوستتان نمی رسد ! (مشکلی که حتما به آن برخورد کرده اید) . همچنین اگر پیام شما با موفقیت ارسال شود ولی مثلا مشترک مورد نظر در دسترس نباشد و یا گوشی فرد موزرد نظر خاموش باشد . تنها هنگامی که فرد اس ام اس را مشاهده کند به شما اطلاع می دهد که پیام شما به دست وی رسیده است . تا کنون من تنها در یک سایت ایرانی دیده بودم که Delivery Report خودشو فعال کرده بود .


امکان اضافه کردن دفترچه تلفن

با استفاده از این قابلیت قادرید تا شماره دوستان و آشنایان خود را وارد کرده تا هنگام ارسال SMS برای آنها نیازی به حفظ شماره موبایل و تایپ شماره های آنها نداشته باشید . البته این بخش در اکثر سایتهای ایرانی و خارحی ارائه دهنده SMS نیز وجود دارد .


امکان کسب اعتبار از طریق ارسال دعوت نامه برای دوستان خود :

حتما برای شما نیز این سوال پیش آمده که چه مقدار پیام کوتاه می توان با این سایت ارسال کرد . شما پس از ثبت نام قادر به ارسال تعداد محدودی پیام کوتاه می باشید اما نگران نباشید ، شما می توانید با ارسال دعوت نامه برای دوستانتان برای خود اعتبار کسب کنید . پس زیاد نگران نباشید … خدا بزرگه ….

همچنین قادرید تا در هر لحظه لیست کسانی که دعوت نامه شما را دریافت کرده و در سایت ثبت نام کرده اند را به همراه اعتبار جایزه خود بابت معرفی دوستتان به این سرویس مشاهده کنید .

امکان ارسال پیام کوتاه در زمان و تاریخ مشخص :

یکی دیگر از مزیتهای جالب این سایت اینه که شما می تونید یک پیام را هم اکنون ارسال کنید ولی در زمان و تاریخی مشخص به دست دوستتان برسد !

مثلا فرض کنید می خواهید به مناسبت جشن تولد دوستتان ، یک پیام کوتاه برای وی ارسال کنید تا در هنگام جشن تولد ، مشاهده کند …..مطمئنا وقتی در کنار دوستتان نشسته اید و موبایلی نیر در دستتان نیست و دوستتان SMS شما را دریافت می کند ، تعجب خواهد کرد ….

همچنین می توانید پیامی را برای نیمه های شب برای دوستتان ارسال کنید تا وی را از خواب بیدار کنید ! در حالی که همان موقع شما در خواب هستید !

و هزاران فکر خفن دیگه که خودتون بهتر می دونید … (دو نقطه دی)


امکان ارسال پیام گروهی :

یکی دیگر از قابلیتهای جالب این سایت امکان ارسال یک پیام برای تعداد زیادی از دوستانتان است ، مطمئنا این بخش هنگام ارسال پیامهای تبریک (مثل سال نو) و یا ارسال پیام های کوتاه تبلیغاتی به دردتون می خوره .

مدیریت پیامهای ارسال شده :

در بخش دیگری که در سایت فوق قرار دارد ، قادرید تا آرشیو کامل پیام های ارسال شده را مشاهده کنید .

همچنین وضعیت Delivered Report پیام های کوتاه که قبلا در مورد آن توضیح دادیم نیز در همین بخش قابل مشاهده است .

جهت ثبت نام در این سایت کافی است ابتدا بر روی این لینک کلیک کنید.

حال با صفحه ای مشابه صفحه زیر مواجه خواهید شد که جهت مشاهده سایت به زبان انگلیسی می بایست بر روی دکمه ای که به منظور تغییر زبان سایت به انگلیسی قرار داده شده است کلیک کنید :

راهنمای ارسال رایگان اس ام اس - تصویر 1

سپس زبان سایت ، انگلیسی شده و جهت ثبت نام لازم است بر روی لینک ثبت نام که با عنوان Sign Up مشخص شده است ، کلیک کنید .

راهنمای ارسال رایگان اس ام اس - تصویر 2

حال در صفحه موجود لازم است فرم ثبت نام را پر کنید که به شرح هر کدام می پردازیم :

راهنمای ارسال رایگان اس ام اس - تصویر 3

۱- در قسمت اول نام و نام خانوادگی خود را تایپ کنید ، دقت کنید این نام می تواند جعلی یا نام مستعار خودتان باشد اما حتما باید شامل دو قسمت باشد :

مثلا : hamed safa یا shahvar net و کلماتی مثل shahvar و یا hamed به تنهایی قابل قبول نیستند .

۲- در قسمت شماره ۲ می بایست یک ایمیل معتبر از خودتان را وارد کنید ، دقت داشته باشید ، این سایت یک کد فعال سازی به ایمیلی که درج کردید خواهد فرستاد که برای ادامه ثبت نام به آن نیاز خواهید داشت ، ۱پس حتما یک ایمیل معتبر وارد کنید .

۳- در قسمت شماره ۳ می بایست یک کلمه عبور برای خود انتخاب کنید و در کادر بعدی نیز همان را تکرار کنید .

۴- در قسمت شماره ۴ کشور ایران را انتخاب کنید .

۵- در قسمت شماره ۵ می بایت شماره موبایل خود را بدون ۰ اول آن درج کنید ، به طور مثال اگر شماره موبایل شما ۰۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ باشد می بایست در کادر فوق ۹۱۲۱۲۳۴۵۶۷ را تایپ کنید . دقت داشته باشید این سایت تنها برای مشترکین اپراتور اول قابل پشتیبانی است ، لذا چنانچه از سیم کارت های اپراتورهای دیگر از قبیل ایرانسل یا تالیا استفاده می کنید ، قادر به ثبت نام و استفاده از امکانات این سایت نمی باشید .

۶- در بخش شماره ۶ می بایست سن خود و جنـ‌‌ـــ‌سیت خود را انتخاب کنید .

با کادر Possible comments کاری نداشته باشید .

۷- در بخش شماره ۷ می توانید ابتدا تعیین کنید که اگر تنها ۱۰ اعتبار داشتید یک ایمیل برای شما اتوماتیک ارسال شود که ضروری به نظر نمی رسد و بهتر است این گزینه را انتخاب نکنید .

اما قسمت I unconditionally accept The terms of use by submitting this form را جهت پذیرفتن شرایط سایت حتما می بایست انتخاب کنید (به اصطلاح تیک بزنید) .

سپس بر روی دکمه Submit کلیک کنید .

حال با پیغامی مواجه خواهید شد که به شما اطلاع می دهد ، ثبت نام شما انجام شد و جهت اتمام مراحل ثبت نام لازم است تا بر روی لینکی که به ایمیل شما فرستاده شده است کلیک کنید .

پس منتظر چی هستید ؟

وارد اکانت ایمیل خود شوید و ایمیل مبوطه را بازگشایی کرده و بر روی لینک ارسالی کلیک کنید (در صورتی که با مراجعه به ایمیل خود آن را در Inbox نیافتید ، شاخه Bulk یا Spam ایمیل خود را نیز چک کنید) .

سپس اکانت شما فعال می شود .

پس از ورود به حساب کاربری خود ، می بایست شماره موبایل خود را در کادری ، بار دیگر وارد کرده و تایید کنید تا یک کد فعال سازی به موبایل شما ارسال گردد . سپس کد مورد نظر را در کادر مورد نظر تایپ کرده و دیگه هیچی !

از امکانات سایت لذت ببرید .

ورود به صفحه ثبت نام

دقت داشته باشید همان طور که قبلا توضیح داده شد ، فقط عزیزانی که از اپراتور اول تلفن همراه استفاده می کنند قادر به ثبت نام در این سایت هستند …

/ 0 نظر / 13 بازدید