تعمیر مرورگر اینترنتی Internet Explorer در ویندوز XP

حتما برای برخی از دوستان اتفاق افتاده که مرورگر اینترنت ( IE) دچار مشکل شود و یا در بعضی مواقع برخی از قسمت های آن درست کار نکندو چون کاربر نحوه تعمیر آن را نمیداند مجبور به فرمت کردن کل ویندوز می شود فقط برای یک اشکال و اختلال در مرورگر IE ؟؟؟

در آموزش این دفعه با نحوه تعمیر مرورگر IE آشنا خواهید شد .فقط باید این نکته را بگم که برای این آموزش CD نصب ویندوز XP نیاز است .

- برای تعمیر مرورگر IE مراحل زیر را انجام دهید:

 از منوی Start گزینه Search را انتخاب کنید سپس در پنجره باز شده (Search Result)گزینه All Files and Folders را انتخاب کنید .

حال بروی گزینه More Advanced Options کلیک کنید و تیک کنار گزینه های Search Hidden Files and Folders ٬ Search System Folders و Search Subfolders را بزنید.

اینک در قسمت All or Part of the File Name عبارت ie.inf را تایپ کنید و درقسمت Look In درایوی را که ویندوز XP بروی آن نصب شده است را انتخاب کنید .

اینک بروی دکمه Search کلیک کنید تا جستجو آغاز شود .

در نتایج جستجو عبارت ie با پسوتد inf را پیدا کنید و بروی آن کلیک راست کنید و از منوی آن گزینه Install را انتخاب کنید ٬ دراین لحظه ویندوز ازشما cd نصب ویندوز را درخواست می کند و شما با قرار دادن آن در CD-ROM وآدرس دهی محل CD-ROM ٬ویندوز شروع به کپی کردن فایل و تعمیر IE می کند.

در انتها کامپیوتر خود را Restart کنید.

/ 0 نظر / 8 بازدید